Loading…

Mësohet emri i nënkryetarit të ri të Komunës së Prishtinës

  • 31/07/2017 | 12:12

Mësohet emri i nënkryetarit të ri të Komunës së Prishtinës

Ditë më parë, është njoftuar largimi i Dardan Sejdiut nga posti i nënkryetarit të Komunës së Prishtinës, e që do të zëvendësohet me një tjetër person, apartiak.


Burime të sigurta nga Vetëvendosje, kanë bërë të ditur për Koha.net, se Sejdiun do ta zëvendësojë Muhedin Nushi, Drejtor aktual i Administratës në Komunën e Prishtinës.

Dardan Sejdiu, ka thënë se largimi i tij do të zëvendësohet me një person me të cilin të gjithë janë të kënaqur nga puna e tij.

“Unë do të lë punën në ditën e seancës konstituive por jam shumë i kënaqur me personin që do të emërohet nënkryetar për këta dy muaj të mbetur deri në zgjedhje”, ka thënë Sejdiu në emisionin “038”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë