Loading…
Mësohet se kush është vajza që u hodh nga kati i 8’të i ndërtesës në Prizen | FOTO
  • 26/05/2018 | 09:10

Mësohet se kush është vajza që u hodh nga kati i 8’të i ndërtesës në Prizen | FOTO

Është mësuar identiteti i vajzës që ka bërë vetëvrasje ditën e djeshme në qytetin e Prizrenit.


Ajo është A.D., e cila i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i tetë i një ndërtese të pa banuar.

Indeksonline raporton se ajo ishte nga fshati Korish e Komunës së Prizrenit dhe vijonte mësimet në shkollën e mjekësisë në këtë qytet.

Ajo ishte shoqe klase me vajzën tjetër e cila javë më parë gjithashtu vrau vetën.

Persona të afërt me të dy shoqet, kanë thënë në kushte anonimiteti se vetëvrasja e sotme mund të ketë ndërlidhje me ngjarjen e parë tragjike.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë