Loading…

Mësohet se sa i kushton Vjosa Osmanit grimi te Sellma

  • 08/04/2021 | 14:14

Mësohet se sa i kushton Vjosa Osmanit grimi te Sellma

Sellma Kasumoviq përkujdeset për dukjen e shumë fytyrave publike.


Përmes një postimi në rrjetet sociale ajo tregoi se kujdeset edhe për Presidenten e vendit, Vjosa Osmanin.

Gjithashtu Sellma edhe e uroi Osmanin për marrjen e detyrës së re.

Por, fansat e ngacmuan grimeren me komente. Saqë Sellma ka treguar se sa kushton çmimi për ta grimuar Vjosa Osmanin.

Lexoni komentet më poshtë për ta kuptuar përgjigjen.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë