Loading…

Mësoni detaje të dialogut Kosovë-Serbi online

  • 29/12/2016 | 19:46

Mësoni detaje të dialogut Kosovë-Serbi online

Prej tash qytetarët e Kosovës kanë mundësi të përcjellin online marrëveshjet e Arritura në Dialogun Kosovë-Serbi 

Qytetarët e Kosovës kanë mundësi të përcjellin online marrëveshjet e Arritura në Dialogun Kosovë-Serbi, kjo pasi KDI ka lansuar modul të posaçëm për Dialogun Kosovë-Serbi. Kjo platforme online ofron informata rreth marrëveshjeve të arritura në Bruksel në kuadër të dialogut me qellim që ky proces të jetë sa më transparent.

Kjo platformë gjithashtu ofron mundësi që çdo qytetarë të bëjë pyetje direkt për deputetët lidhur me dialogun.

Moduli i Dialogut Kosovë-Serbi përmban infografika dhe fakte të ndryshme mbi këtë proces duke e bërë të kapshëm për secilin qytetarë./ Gazetametro.net

Kliko këtu : http://votaime.org/Public/Dialog

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë