Loading…

Mësoni motin për fundjavë (Foto)

  • 20/01/2017 | 13:19

Mësoni motin për fundjavë (Foto)

Kosova do të ketë mot të ftohtë, me vranësira por edhe intervale me diell gjatë fundjavës. Sipas Prishtina Weather, masat e ftohta ajrore do të vazhdojnë të mbajnë temperaturat nën vlera mesatare.


Të shtunën do të mbajë mot pjesërisht i vranët, por në vise të ulëta do të ketë vransira të ulëta ose mjegull, që mund të mbetet edhe gjatë ditës, shkruan gazetametro.net.

E diela do të ketë intervale më të gjata me diell, ndërsa viset e ulëta sërish mund të mbeten të mbuluara më gjatë me vransira të ulëta ose mjegull.

Temperaturat minimale gjatë fundjavës do të luhaten nga -12C deri në -5C, e ato maksimale nga -2C deri në +1C./gazetametro.net

16195639_1212759882105096_6733915384595908825_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë