Loading…
Mësoni në cilën pjesë të trupit deplihet Lladrovci |VIDEO
  • 09/08/2018 | 17:38

Mësoni në cilën pjesë të trupit deplihet Lladrovci |VIDEO

Të jesh me flokë të gjata ishte më shumë një trend “macho”. Megjithatë, ditëve të sotme shumica e djemve heqin në zëro flokët e tyre por edhe kujdesen për trupin në mënyrë të veçantë, duke u depiluar, pasi që kanë një influencë nga të famshmit.


Kujdes të veçantë trupit të tyre po iu kushtojnë edhe politikanët, të cilët kanë vendosur që qimet nga trupi i tyre t’i largojnë me dyllë, e të rrijnë rehat për disa javë.

Në një intervistë për emisionin Promenadë Vere, djaloshi Rizah Bajrami ka treguar se cilët politikanë ai i depilon.

Ndër të tjerët ai ka përmendur edhe kryetarin e Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Frizeri i politikanëve

Frizeri i politikanëve flet për herë të parë për klientët e famshëm dhe zbulon se kush është komandanti i UÇK-së që u depilua te ai

Posted by T7 on Thursday, 9 August 2018

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë