Loading…
Mësoni përse femrat i dashurojnë më shumë meshkujt e martuar
  • 13/01/2019 | 15:50

Mësoni përse femrat i dashurojnë më shumë meshkujt e martuar

Ekzistojnë shumë arsye pse burrat mashtrojnë të dashurat dhe gratë e tyre dhe po aq shumë arsye pse dikush tërhiqet nga një burrë i martuar, transmeton Gazeta Metro.


Dilemë e madhe, që ende nuk ka një përgjigje të saktë. Mesa duket ekzistojnë disa arsye:

1. Gruaja e tij nuk do e marrë vesh dhe nuk do lëndohet

Kjo nuk është aspak e vërtetë. E vërteta del në shesh dhe ajo një ditë do e mësojë që burri i saj e tradhton me një femër tjetër. Mos e mendoni këtë gjë, duke e pasur në këtë mënyrë ndërgjegjen e pastër.

2. Duket i plotësuar si mashkull

Femrat e dëshirojnë një mashkull që është i kompletuar, por një ndryshim, i martuar me dikë. Pra, kurioziteti që ato kanë për këtë mashkull që një femër tjetër e ka, i bën ato të lidhen me një burrë të martuar.

3. Fillon me pasion

Kur një njeri i martuar ka lidhje jashtëmartesore, ai merr një rrezik të madh, që ai e dëshiron shumë. Koha e tij me të, zbulon një angazhim shumë më të thellë.  Shumica e burrave të  martuar pohojnë se fillimisht janë shumë të kujdesshëm që të mos përfshihen shumë në këtë lidhje, në mënyrë që mos të shkatërrojnë familjen e tyre./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë