Loading…

Messi infektohet me koronavirus

  • 02/01/2022 | 13:45

Messi infektohet me koronavirus

Ylli i futbollit Lionel Messi është infektuar me COVID-19.


Kështu ka konfirmuar PSG, duke thënë se Messi ka rezultuar pozitiv në testin e COVID-it.

Kujtojmë se shumë klube të mëdha evropiane janë duke u përballur me infektime të lojtërrëve nga COVID-19.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë