Loading…

Messi mbetet i shtangur pasi Mbappe e godet në krah

  • 15/08/2022 | 18:27

Messi mbetet i shtangur pasi Mbappe e godet në krah

Situatë e pakëndshme u pa në ndeshjen ndërmjet Parisit dhe Montpellier që përfundoi me rezultatin 5:2.


Mbappe dhe Neymar filluan një zënkë të vogël se kush do ta merr përgjegjësinë për ta goditur penalltinë.

Neymar ishte ai që e ekzekutoi, pasi Mbappe e kishte humbur një penallti minuta më parë.

Por, ajo se çfarë u pa në videon e publikuar ishte reagimi i Messit kur Mbappe duke ecur e godet atë me krah.

Shikimi i tij tregon shumë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë