Loading…

Messi pranon fanellë të veçantë pasi u bë lojtari me më së shumti paraqitje te Barcelona

  • 06/04/2021 | 09:19

Messi pranon fanellë të veçantë pasi u bë lojtari me më së shumti paraqitje te Barcelona

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka pranuar një fanellë të veçantë.


Argjentinasi me paraqitjen ndaj Valladolidit, theu rekordin e legjendës katalunase, Xavi duke u bërë lojtari me më së shumti paraqitje në histori të klubit.

Messi ka bërë 768 paraqitje për Barcelonën, derisa është tjetër rekord që do ta mbajë emrin e tij në histori te klubit.

Për më shumë shikojeni fanellën e veçantë që klubi e bëri për Messin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë