Loading…

Messi publikon një foto të rrallë me gruan e tij

  • 19/10/2019 | 21:56

Messi publikon një foto të rrallë me gruan e tij

Ylli i Barcelonës dhe Argjentinës, Lionel Messi, ka publikuar një foto të rrallë me gruan e tij, Antonella Roccuzzo, transmeton Gazeta Metro.


Lionel Messi dhe Antonella janë në lidhje që nga viti 2008, teksa ata ishin njohur mes vete që në femijëri. Të dy vijnë nga Rosario e Argjentinës. Ata kanë tre femijë, Thiago Mateo dhe Ciro.

Pesë herë fituesi i ‘Topit të Artë’ ka publikuar një foto të rrallë nga arkivat, së bashku me Antonellan në kohën kur ata ishin të rinj.

“Vitet kalojnë…” – ka shkruar kapiteni i Barcelonës krahas kësaj foto./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë