Loading…

Mësuesja rrah ‘brutalisht’ nxënësin në Prishtinë, e bën për spital

  • 06/11/2021 | 08:45

Mësuesja rrah ‘brutalisht’ nxënësin në Prishtinë, e bën për spital

Një mësuese nga Prishtina përfundoi dje në polici.

Kjo pasi që një nënë raportoi se ajo ia ka rrahur djalin e saj.

Si pasojë, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

E dyshuara është intervistuar dhe e njëjta nuk ka pranuar se e ka goditur viktimën.

Në konsultim me prokurorin rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë