Loading…

Meta e konfirmon: Do rikthehem hiper aktiv në politikë

  • 20/01/2022 | 08:34

Meta e konfirmon: Do rikthehem hiper aktiv në politikë

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, ka thënë në Opinion se mezi pret të dalë nga zyra e tij dhe t’i rikthehet jetës politike.


Ku është vendi i Ilir Metës në të ardhmen? – e pyeti Blendi Fevziu, Ilir Metën.

“Vendi i Ilir Metës është me popullin shqiptar, për t’ia kthyer pushtetin sovranit. Kushtetuta e Shqipërisë më të mos preket, jo nga një shumicë, po nga të gjithë partitë, vetëm përmes referendumit… Nuk do të jem në një politikë aktive, do të jem në politikë super aktive, hiper aktive. Mezi po pres të dal nga kjo zyrë, në kuoptimin e energjive”, tha Meta, shkruan tvklan.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë