Loading…
Meteorologët parashikojnë MOTIN për 10 ditët e ardhshme: Bëhuni gati, ju presin befasi | FOTO
  • 13/06/2018 | 17:22

Meteorologët parashikojnë MOTIN për 10 ditët e ardhshme: Bëhuni gati, ju presin befasi | FOTO

Siç parashikojnë meteorologët gjatë 10 ditëve të ardhshme, në vendin tonë do mbretërojë mot i ndryshueshëm, përcjell Gazeta Metro.


Nga nesër parashihet mot jostabil dhe zhvillime të shtrëngatave me shi. Kështu pritet të vazhdojë deri në mesin e javës së ardhshme, për të vazhduar pastaj mot vetëm me diell dhe temperatura më të larta.

Temperatura më e lartë gjatë këtyre ditëve pritet të arrijë në 31 gradë Celsius, ndërsa më e ulëta në 13 gradë Celsius.

Ndërkohë mëposhtë keni edhe tabelat që tregojnë parashikim e motit më të detajuar për 10 ditë./Gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë