Loading…

Metro propozon 5 filmat më të mirë romantikë që mund t’i shihni në Netflix

  • 23/10/2020 | 18:23

Metro propozon 5 filmat më të mirë romantikë që mund t’i shihni në Netflix

Po kërkoni një histori të mirë dashurie? Ne kemi mbledhur së bashku disa nga filmat më të mirë romantikë në Netflix, shkruan Gazeta Metro.


Netflix është mbështetur në përmbajtjen e tyre origjinale romantike në vitet e fundit, kështu që ka shumë filma të ri që kanë, por ka edhe disa klasike, por edhe nga ata që kanë fituar çmime të rëndësishme kinematografike.

Më poshtë i keni 5 propozimet për fima romantikë që Metro ka zgjedhur të ju prezantoj:

1. Pride and Prejudice

2. Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

3. Moonlight

4. To All the Boys I’ve Loved Before

5. The Notebook./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë