Loading…

Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza prezantohen te Ballkani

  • 01/08/2020 | 15:21

Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza prezantohen te Ballkani

Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza nga sezoni i ardhshëm do bartin veshur fanellën e skuadrës së Ballkanit, transmeton Gazeta Metro.


Sulmuesi Mevlan Zeka ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me ‘Xhebrailat’, kurse portier Kenan Haxhihamza ka nënshkruar kontratë tre vjeçare.

“Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza nga sot janë pjesë e FC Ballkanit

Sulmuesi Mevlan Zeka dhe Portieri Kenan Haxhihamza jan ardhja më e re tek FC Ballkani .
Sot nënshkruam kontratën 2 vjeqare me Zekën dhe për 3 vite me Haxhihamzën për të vazhduar karrierën në klubin tonë.

Mevlan Zeka së fundmi ishte pjesë e KF Feronikelit ,

Kenan Haxhihamza së fundmi ishte pjesë e SC Gjilanit

Të dyve i dëshirojmë mirëseardhje dhe bashkëpunim të mirëfilltë me klubin tonë” – thuhet në njoftimin e FC Ballkanit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë