Loading…

Mevlani ‘zhduket’ nga Instagrami, kjo është arsyeja

  • 19/06/2021 | 08:24

Mevlani ‘zhduket’ nga Instagrami, kjo është arsyeja

Ndjekësit nuk mund ta gjejnë Mevlanin nëse e kërkojnë në Instagram.


Mevlan Shaba u bë emër goxha i ndjekur në rrjete sociale pas famës që bëri në “Përputhen”, shkruan lajmi.net.

Por, së fundi ish-konkurrenti nuk la ‘gjurmë’ në rrjetin social Instagram dhe kjo nuk ndodhi me vullnetin e tij.

Mevlani ishte pre e një sulmi kibernetik, por që ende nuk e di se çfarë ka ndodhur, këtë gjë e bëri të ditur përmes TikTok-ut.

“Miqtë e mi të dashur, momentalisht Instagrami im rezulton i mbyllur. sot në mengjes nuk e di çfarë ka ndodhur akoma. Arsyet akoma nuk i di. Shpresoj ta rikthej sa më shpejt”, u shpreh ai.

Kujtojmë se pas daljes nga “Përputhen”, Mevlan Shaba ka sjellë disa projekte të reja dhe ka filluar edhe me mbrëmje muzikore.

@mevlanshabaofficial♬ suono originale – Mevlan

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë