Loading…

Mezi po pres me ju pa: Dua Lipa shkëlqen Kuq e Zi në Tiranë

  • 28/11/2022 | 16:24

Mezi po pres me ju pa: Dua Lipa shkëlqen Kuq e Zi në Tiranë

Ylli me famë botërore, Dua Lipa, ndodhet në Tiranë dhe sonte do të përformojë me rastin e 110 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë.


Këngëtarja kosovare, Dua Lipa, ka pozuar pranë flamurit Kuq e Zi, duke bërë që ta “djegë” rrjetin me paraqitjen e saj fantastike.

“Mezi po pres me ju pa”, shkruan në shqip Dua Lipa, teksa njofton se sonte do të mbajë mbrëmje madhështore në Tiranë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë