Loading…

Miami ‘në flakë’ nga bukuroshja kosovare, ish-misi

  • 28/01/2023 | 13:09

Miami ‘në flakë’ nga bukuroshja kosovare, ish-misi

Bukuroshja Blerta Veseli, e cila kishte rrëmbyer edhe kurorën e Miss Kosovës në vitin 2020, po e shijon karrierën dhe jetën e saj në Miami.


Ajo po vazhdon karrierën e saj si modele në ShBA, ku së fundmi ka ndarë edhe disa fotografi “të nxehta” nga atje.

E veshur me bikine të zeza, këtë herë, bukuroshja Blerta Veseli ka zgjedhur plazhin për disa fotografi të publikuara në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

“Po bëhet nxehtë, ka shkruar Veseli krahas fotografisë, duke ekspozuar edhe format e saj perfekte trupore.

Theksojmë se Blerta së fundmi ka nënshkruar disa kontrata për modeling me kompani të ndryshme si Prettylittlething, Ohpooly, AdoreMe e të tjera.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë