Loading…
Michael Jackson ishte tredhur për ta ruajtur zërin e lartë
  • 09/07/2018 | 21:30

Michael Jackson ishte tredhur për ta ruajtur zërin e lartë

Mbreti i Muzikës Pop, Michael Jackson del se ka qenë i tredhur nga i ati i tij Joe Jackson i cili shihet në foton më poshtë, i cili ka përdorur një mënyrë kimike për ta kryer procesin.

“Jackson është kastruar kimikisht, kur ishte i vogël, për ta ruajtur zërin e tij të lartë, ka deklaruar Conrad Murray, i cili me vite të tëra ka shërbyer si mjek personal i këngëtarit Jackson, trasnmeton gazetametro.net.

Ai po ashtu ka pohuar se plaku i tij Joe, ka qenë një baba i rreptë me fëmijët e tij, dhe ka ushtruar metoda gati se “çnjerëzore” për të ju ndertuar karrierë, në botën e showbizit dhe muzikës.

Deklarata e Dr. Conrad Murray i cili shihet në foton më poshtë, është lajmi më i madh i ditës në mediat botërore, i cili edhe ka shtanguar opinionin dhe fansat e Michael Jackson. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë