Loading…

Miftaraj: Kurti si qeveritar, maksimumi është një kopje e dobët e Hashim Thaçit

  • 29/03/2023 | 22:51

Miftaraj: Kurti si qeveritar, maksimumi është një kopje e dobët e Hashim Thaçit

Ehat Miftaraj, drejtor në Institutin e Kosovës për Drejtësi, ka thënë se kryeministri Albin Kurti, talentin e tij politik e shpërfaq vetëm si opozitar, shkruan Gazeta Metro.


Miftaraj, në postimin e tij të bërë të Facebook, ka shtuar edhe se, në këtë pjesë Kurti është kampion.

Pos kësaj, ai ka shtuar se, Kurti si qeveritar, maksimumi është një kopje e dobët e Hashim Thaçit.

‘‘Kryeministri Kurti është parimor dhe e shpërfaq tërë talentin e tij politik dhe shpirtin luftarak të aktivistit vetëm si opozitar!  Në këtë pjesë është kampion. Si qeveritar, maksimumi është një kopje e dobët e Hashim Thaqit’’, ka thënë Miftaraj. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë