Loading…

Miftaraj vë bast një drekë 50 euro: Dashuriçka mes Kurtit dhe Vjosës nuk zgjat më shumë se një vit

  • 14/01/2021 | 17:29

Miftaraj vë bast një drekë 50 euro: Dashuriçka mes Kurtit dhe Vjosës nuk zgjat më shumë se një vit

Ehat Miftaraj nga Instituti i Kosovës për Drejtësi ka komentuar marrëveshjen mes Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit, duke vënë bast se nuk do të zgjasë më shumë se një vit, shkruan Gazeta Metro.


Miftaraj përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka vënë bast se “dashuriçka” mes dy palëve nuk do të zgjasë as një vit.

“Ve bast nje dreke modeste deri 50 Euro se dashuriçka ne mes te Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit nuk do te zgjas me teper se nje vit kalendarik, respektivisht 365 dite nga sot”, ka shkruar Miftaraj.

Shkrimi i plotë:

Ve bast nje dreke modeste deri 50 Euro se dashuriçka ne mes te Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit nuk do te zgjas me teper se nje vit kalendarik, respektivisht 365 dite nga sot.

Osmani do ta akuzoj Kurtin se ka shkelur parimet e vendosura ne marreveshjen e dates 14 janar 2021!

Kurti do te ia permend se ne kohen kur nuk ke GUXUAR te garosh e vetme, VV te ka dhene super hapesire prej 10 vendeve ne listen zgjedhore.
Aleancat politike ne Kosove jane te destinuara te deshtojne. Nga miq ne armiq dhe anasjelltas nga armiq ne miq!./gazetametro.net

Ve bast nje dreke modeste deri 50 Euro se dashuriçka ne mes te Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit nuk do te zgjas me teper…

Posted by Ehat Miftaraj on Thursday, January 14, 2021

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë