Loading…

Mihrije Braha befason me fotografit e fundit: Fustani i saj i tregoi më shumë se që duhet

  • 16/09/2020 | 19:37

Mihrije Braha befason me fotografit e fundit: Fustani i saj i tregoi më shumë se që duhet

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.


Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare. Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit Mihrija shihet e veshur me një fustan ku ka zbuluar paksa gjoksin.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë