Loading…

Mihrije Braha fillon pushimet, sjell imazhet e para nga plazhi

  • 08/07/2020 | 09:48

Mihrije Braha fillon pushimet, sjell imazhet e para nga plazhi

Mihrije Braha udhëtoi drejt bregdetit.


Në mungesë të angazhimeve tjera në muzikë, këngëtarët kohën e fundit ia kanë mësyer plazheve shqiptare, shkruan lajmi.net.

Edhe Mihrije Braha nisi pushimet dhe publikoi fotografitë e para të realizuara në plazh, ku shfaqet duke marrë rreze dielli.

Ajo kishte veshur një palë rroba-larjeje, ndërsa sipër tyre një këmishë teksa realizoi një fotografi pranë një shkëmbi.

Këngëtarja nuk ka preferuar të tregojë se kush po e shoqëron në këto pushime, por supozohet të jetë Naimi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë