Loading…

Mihrije Braha nuk brengoset për rrudhat: Publikon foto si asnjëherë më parë

  • 27/09/2020 | 23:00

Mihrije Braha nuk brengoset për rrudhat: Publikon foto si asnjëherë më parë

Mihrije Braha është një emër mjaft i dashur nga publiku, po aq edhe mjaft e komentuar.


Ndonëse ka vite të gjata në skenën muzikore kjo nuk e ka zbehë simpatinë e fansave ndaj sai.

Ajo dhe Naimi janë prindër të një djali, i cili ndryshe prej prindërve nuk ekspozohet në media.

E duke qenë edhe nënë, Mihrija ka arritur të kujdeset mirë për veten aq sa të mos e lëjë këtë përshtypje.

Përderisa vazhdimisht fotot e saj kishin përbërje 90 përqind photoshop dhe 10 përqind origjinalitet, sot është kthyer e kundërta.

Mihrija kohët e fundit, pas shumë e shumë vitesh ka vendosë të tregojë fytyrën e vërtëtë, pavarësisht edhe rrudhave që i theksohen.

A thua pse e bëri pikërisht tani prej pleqërisë, kur koleget e saj e bëjnë të kundërtën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë