Loading…

Mihrije Braha rikthehet me një performancë unike

  • 24/01/2022 | 12:13

Mihrije Braha rikthehet me një performancë unike

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Mihrija Braha, shpesh është cak i faqeve rozë për postimet e saj.


Përkundër viteve të shumta që numëron në skenë, ajo mjaft shumë komentohet edhe për pamjen e jashtme.

Krahas angazhimeve muzikore, artistja ka provuar veten edhe si producente e moderatore ku bashkë me bashkëshortin e saj, Naim Abazi, prej vitesh realizojnë shoun e tyre të përjavshëm.

Pikërisht në “Odeon Show” Mihrije Braha solli një performancë unike, ku për rreth 40 minuta performoi live disa nga hitet e saj të pavdekshme por edhe këngë të vjetra shqiptare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë