Loading…

Mihrije Braha sjell poza joshëse për ndjekësit

  • 02/11/2021 | 11:57

Mihrije Braha sjell poza joshëse për ndjekësit

Komentohet mjaftë shumë për paraqitjet e saj, e në veçanti për pozat e saj, por kjo nuk është se i intereson shumë asaj.


Duke qenë se është prej një periudhe të gjatë kohore në industrinë e muzikës ajo ka ditur gjithmonë t’i rezistoj kohës, dhe të duket bukur.

Kaq e bukur dhe tërheqëse duket ajo në postimin e fundit në Instagram, kjo tregon se ajo vetëm po rinohet dhe po bëhet më e bukur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha)

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë