Loading…

Mihrije Braha tregon pse nuk është duke agjëruar

  • 20/05/2019 | 19:45

Mihrije Braha tregon pse nuk është duke agjëruar

E ftuar në emisionin e mëngjesit në T7, gjesi, këngëtarja Mihrije Braha bashkë me motrën e saj Loren, treguan se nuk janë duke e agjëruar ramazanin, transmeton Gazeta Metro.

“Unë dhe Lora jemi në javën që duhet të pimë kafe”, shprehet Mihrija.

Më poshtë e gjeni përgjigjen e tyre të plotë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë