Loading…

Mike Pence surprizon me vizitën e tij në teatër (FOTO)

  • 19/11/2016 | 08:57

Mike Pence surprizon me vizitën e tij në teatër (FOTO)

Zëvendës Presidenti i zgjedhur Mike Pence ka surprizuar me vizitën e tij në Brodway Award në teatrin e Richard Rodgers në Hamilton,të premtën mbrëma.

Me Zëvendës presidentin e zgjedhur Mike Pence pjesmarrës në shfaqje, ekipi i aktorëve shfrytëzuan rastin të bëjnë një deklarat duke theksuar nevojat për qeverisjen e re të Presidentit të zgjedhur Donald. J Trump,që të punoj në interes të të gjith amerikanëve.

Në fund të shfaqjes aktori i cili luajti rolin Aaron Burr, Brandon Victor Dixon vërtetoi se Z.Pence ishte në auidenc e falenderojë atë për pjesmarrjen dhe tha: “ Shpresojm se do na dëgjosh jasht”.
mike

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë