Loading…
Mike Tyson bëhet ‘dru’ me cigare gjigante hashashi
  • 11/02/2019 | 23:49

Mike Tyson bëhet ‘dru’ me cigare gjigante hashashi

Mike Tyson, ka “hequr dorë” nga dorezat e boksit e nga ringu dhe është zhvendosur në Kaliforni ku është bërë sipërmarrës i drogës së hashashit, transmeton Gazeta Metro.

Sesa shumë beson në tregun e tij, ish-boksieri e ka treguar në një festival marihuane këtë fundjavë, teksa filloi të tymoste një cigare gjigante.

Ish-kampioni i botës, i cili e ka pranuar publikisht që ka konsumuar gjithmonë marihuana edhe kur ishte boksier profesionist, ka krijuar një fermë me këtë drogë në “Death Valley National Park”./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë