Loading…

Miku i Sami Lushtakut, thumbon Veselin dhe deputetët e Drenicës

  • 26/03/2017 | 23:24

Miku i Sami Lushtakut, thumbon Veselin dhe deputetët e Drenicës

Rrustem Rukolli, një ndër miqtë më të ngushtë të kryetarit të Skënderajt, Sami Lushatku i ka shkruar letër, Kadri Veselit në ditën kur partia e tij, mbajti konventën e PDK-së.


Duke ia kujtuar atij por edhe të tjerëve, padrejtësitë që po i bëhen Lushtakut, Rukolli ka thënë se shpreson shumë se Veseli por edhe deputetët e Drenicës do te angazhohen që gjykatat të marrin vendime të  lira dhe meritore për t’i mbrojur ish eprorët e UÇK-së.

Në postimin e tij, Rukolli ka thumbuar kolegët e Lushtakut duke u kujtuar atyre se siç duket e kanë harruar njeriun që është ndër meritorët e fitoreve të PDK-së. /gazetametro.net

Ky është publikimi i plotë i Rukollit:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë