Loading…

Milaim Zeka: Donaldi nuk e ka dashur kurrë Borën, ja çfarë do

  • 04/12/2021 | 17:25

Milaim Zeka: Donaldi nuk e ka dashur kurrë Borën, ja çfarë do

Tema e trekëndëshit Donald-Bora-Beatrix po përflitet ngado e thuajse nga të gjithë tashmë pas bujës që po bën afrimiteti i Donaldit dhe Beatrix.


Spektakli i mbrëmshëm i Big Brother Vip ishte i mbushur përplot me surpriza, diskutime e përballje, shkruan lajmi.net.

Produksioni ka vendosur që pas tërë këtij lëmshi të krijuar nga Donaldi mes dy vajzave të famshme në Shqipëri ti tregojë atij se Bora po e pret jashtë ashtu edhe siç e kishin lënë kur shkëmbyen puthjen e tyre brenda shtëpisë.

Donaldi u ndie shumë keq por tani është i lidhur me Beatrix dhe nuk e ka të lehtë të ndahet.

Në lidhje me këtë situatë ka folur edhe Milaim Zeka i cili ishte i ftura në emisionin “Goca dhe gra” të drejtuar nga Fatma Haxhialiu, Olesia Leço, Krista Merkoçi dhe Tea Trifoni.

“Dashuri nga ana e Donaldit nuk ka pasur kurrë në raport me Borën, ky njeri për mendimin tim nuk din me dasht. Ky njeri ndoshta din me bo sex edhe aty nuk jam shumë i sigurt”, kështu u shpreh Milaim Zeka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë