Loading…

Milaim Zeka takohet me anëtarë të familjes Rugova, tregon detajet

  • 01/08/2017 | 17:31

Milaim Zeka takohet me anëtarë të familjes Rugova, tregon detajet

Deputeti i zgjedhur nga Nisma, Milaim Zeka ka takuar sot Mendim Rugovën dhe Blerina Kllokoqin-Rugovën, djalin dhe renë e presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugovës.


Sipas tij, biseda e tyre nuk ishte përqëndruar në politikë. Zeka thotë se ata nuk kanë biseduar për numra, duke përmendur vizitën që pati sot kreu i LDK’së, Isa Mustafa, në këtë familje.

“Nuk kemi bisedu per numra. Me Blerina Kllokoqin, dhe Mendim Rugoven, nuk kemi biseduar per numera te Qeverise, pasiqe ate muhabet e kishin pas ba pak para meje me Isa Mustafen. Nuk desha me nderhy ne punet e brendeshme te LDK-së”, ka shkruar Zeka në rrjetin social Facebook, përcjell gazetametro.net

LEXO EDHE: Mustafa largohet nga rezidenca Rugova, nuk tregon arsyet e vizitës.

Ai thotë të kenë biseduar për diçka krejt tjetër nga politika-martesën.

“Sot, Blerina dhe Mendimi kane 100 vjetorin e kurorizimit, minus nje zero. Muhabeti ishte i thjeshte: A ma e rande politika, apo martesa?!!!”, ka përfunduar ai. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë