Loading…

Milaim Zeka: VV është abuzuese e shekullit, po luan me Familjen Jashari

  • 02/06/2020 | 23:35

Milaim Zeka: VV është abuzuese e shekullit, po luan me Familjen Jashari

Milaim Zeka reagon pas propozimit të Vetëvendosjes që Murat Jashari të jetë kryeministër.

Zeka thotë se Vetëvendosja është abuzuese e shekullit me propozimin që Murat Jashari të jetë kryeministër i një qeverie tranzitore.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

VV-ja eshte abuzuese e shekullit

E fundit me Murat Jasharin. Me lujte me kete familje, vetem keta dine, munden dhe nuk turperohen!!!. /

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë