Loading…

Milani e nis furishëm, shënohet goli i parë

  • 04/12/2021 | 15:17

Milani e nis furishëm, shënohet goli i parë

Milani e ka nisur furishëm takimin ndaj Salernitana.


Me të filluar takimi, në minutën e katërt, Kessie ka shënuar për 1-0 pasi mori një top nga Leao.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë