Loading…

Milani publikon një video përmbledhëse nga udhëtimi i tyre historik në Kosovë

  • 13/08/2019 | 15:51

Milani publikon një video përmbledhëse nga udhëtimi i tyre historik në Kosovë

Feronikeli ishte nikoqir i ndeshjes miqësore e historike ndaj shtatëherë fituesit të Ligës së Kampionëve, Milanit, transmeton Gazeta Metro.


Ndeshja u zhvillua më 10 gusht në ‘Fadil Vokrri’, teksa fitore shënuan italianët me rezultatin 0-2, falë golave nga Suso dhe Borini.

Kjo ishte edhe një ndeshje historike për faktin se ishte hera e parë që skuadra e Milanit zbriti në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Sot, pas tre ditëve ata kanë publikuar në faqen e tyre zyrtare edhe një tjetër video me përmbledhje nga udhëtimi i tyre në Kosovë. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 13/12/2019 | 16:15
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë