Loading…

Miley Cyrus shfaqet e vetme në premierën e filmit të bashkëshortit të saj

  • 12/02/2019 | 14:19

Miley Cyrus shfaqet e vetme në premierën e filmit të bashkëshortit të saj

Këngëtarja e hitit “Nothing Breaks Like a Heart” u shfaq e vetme në premirën e filmit të bashkëshortit të saj Liam Hmesworth., transmeton Gazeta Metro.


“Isn’t It Romantic” quhet filmi më i ri në të cilin ai është protagonisht por gjatë premierës në Los Angeles ai nuk ishte fare aty.


Si përfaqësuesja e tij, Miley Cyrus shkëlqeu me një fustan të kuq të stiluar nga Valentino në patin rozë të këtij eventi duke theksuar se Liam nuk mund të vinte për shkak se ishte sëmurë./topalbaniaradio

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë