Loading…

Miley ndryshon mbiemrin e saj për Liam’in

  • 10/02/2019 | 13:45

Miley ndryshon mbiemrin e saj për Liam’in

Miley Cyrus ka ndryshuar mbiemrin dhe nga tani e tutje është Zonja Hemsworth, transmeton Gazeta Metro


Liam ka treguar publikisht se këngëtarja e njohur pas martesës ka zgjedhur të marrë mbiemrin e  bashkëshortit të saj në Hemsworth

Në fakt ka qenë dëshirë dhe vendim i  vetë Miley-t  që të marrë mbiemrin e Liam, dhe tashmë ajo do të quhet Miley Cyrus Hemsworth,  edhe pse të gjithë do ta njohim si Miley Cyrus

‘Ajo ende do të njihet qartë si Miley Cyrus, por mori mbiemrin tim, gjë që për mua është diçka e madhe,’  u shpreh Liam.

‘Kjo ishte sinqerisht një nga gjërat më të mira. Nuk ia kërkova unë, por ishte ajo që më tha: , ‘Jo, sigurisht që po marr mbiemrin tënd’ , deklaroi Liam./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë