Loading…

‘Milioneri i vetmuar’ kërkon grua: Jep 25 milionë funte për vajzën më të bukur

  • 14/02/2020 | 21:10

‘Milioneri i vetmuar’ kërkon grua: Jep 25 milionë funte për vajzën më të bukur

Një biznesmen ‘i vetmuar’ është duke kërkuar një grua të bukur për martesë dhe për udhëtime. Ai jep 25 milionë funte për kandidatë më të përshtatshme, transmeton Gazeta Metro.


Andy Scott është milioneri 41 vjeçar nga Porstmuth, i cili është në kërkim të një ‘personi special’.

Ai këtë kërkim po e bën në mënyrë që të mos mbetet i vetëm, gjatë udhëtimit me anije në Detin Mesdhe dhe gjithashtu të jetë i shoqëruar me kur bënë ski në Alpe gjatë dimrit.

Scott është shumë i pasur, pasi është pronari i shtëpive luksoze në Londër. Ai posedon shtëpi luksoze në Britani të Madhe, në Francë dhe gjithashtu ka jaht, vetura të shtrenjta dhe një avion privat.

Ai ka thënë se i jep 25 milionë funte, nëse e gjen shpirtin e tij binjakë dhe nëse pranë asaj gruaje ai e gjen lumturinë e vërtetë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë