Loading…

Millie Court ‘dridhë’ zemrat e meshkujve

  • 23/09/2022 | 23:03

Millie Court ‘dridhë’ zemrat e meshkujve

Ylli Love Island, Millie Court, ka bërë një fotoseson të ri ku shihet e lagur në një tush, duke u shfaqur kështu tepër seksi në paraqitjen e saj.


Ajo është beqare pasi që fitoi Love Island bashkë me Liam Reardon.

Por, Millie Court ka “lëviz rrahjet” e zemrave të meshkujve me fotosesionin e saj të fundit, e ku ajo paraqitet shumë seksi duke bërë foto nga dushi,.

Kampioni i 2021 i Love Island (25), nuk i ka lënë vend imagjinatës teksa ka veshur një triko të bardh të tejdukshme, e ku tregon asetet e saj para aparatit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë