Loading…

Milot Rashica bëhet baba për herë të dytë, publikon foton e fëmijës

  • 29/09/2021 | 21:24

Milot Rashica bëhet baba për herë të dytë, publikon foton e fëmijës

Futbollisti vushtrrias, Milot Rashica është bërë baba për herë të dytë.

Këtë e ka konfirmuar vetë Rashica përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“Mirëserdhe në botë djali jonë”, shkroi Rashica.

Futbollisti dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, kanë dhe një djalë të quajtur Tian.

Lajmin se janë në pritje të fëmijës së dytë e kishte dhënë në rrjetet sociale bashkëshortja e Milotit, Belkiz Kera.

Ajo kishte shkruar se ata do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Madje, çifti kishin zbuluar edhe gjininë e fëmijës së dytë, që është djalë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë