Milot Rashica debutoi si startues në Superligën e Turqisë, vlerësimi dhe statistikat

Anësori kosovar, Milot Rashica debutoi si startues sonte në Superligën e Turqisë me Galatasaray në ndeshjen kundër Alanyaspor. Ai luajti për 71 minuta për t’u zëvendësuar pastaj me mesfushorin, Fredrik Midtsjo, transmeton Gazeta Metro. Rashica në këtë ballafaqim vinte pas dy golave që realizoi të mërkurën në Kupën e Turqisë dhe gjatë gjithë javës ishte … Vazhdoni me leximin e Milot Rashica debutoi si startues në Superligën e Turqisë, vlerësimi dhe statistikat