Loading…

Milot Rashica dhe djali i tij, kështu po i kalojnë ditët ata

  • 30/11/2020 | 19:45

Milot Rashica dhe djali i tij, kështu po i kalojnë ditët ata

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.


Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen.

Miloti tani është tejet i përfolur edhe për jetën private.

Së fundi ai është bërë baba për herë të pare e gjatë kësaj kohe ai nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ai ka postuar një foto të djalit, e i cili duket se i ka ngjarë shumë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë