Loading…

Milot Rashica dhuron ‘show’ edhe në Instagram: Jep disa komente epike

  • 18/06/2019 | 19:42

Milot Rashica dhuron ‘show’ edhe në Instagram: Jep disa komente epike

Pas një sezoni fantastik si me Werder Bremenin ashtu edhe me Përfaqësuesen e Kosovës, tani është koha për një pushim të merituar për Milot Rashicën, transmeton Gazeta Metro.


Milot Rashica dhe e fejuara e tij, Belkiz Kera, kanë zgjedhur Maldivën si destinacionin e tyre të pushimeve.

Nga atje, dyshja po tregohen mjaft aktiv në rrjetet sociale. Madje, ylli i Kosovës ka gjetur kohë edhe për pak shaka me disa komente epike në llogarinë e tij zyrtare në “Instagram”.

Ishta faqja zyrtare e “Hurawhalit” që përmes një komenti i uruan mirëseardhje Rashicës në Maldive, por sulmuesi vushtrrias iu përgjigj në një mënyrë epike.

“Skeni kallxu qe vront koha” – ishte komenti i Milot Rashicës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë