Loading…

Milot Rashica fantastik: Shënon gol të bukur me fanellën e Galatasaray

  • 17/03/2023 | 18:42

Milot Rashica fantastik: Shënon gol të bukur me fanellën e Galatasaray

Milot Rashica ka shënuar gol të bukur në Turqi.


Rashica i dha avantazhin skuadrës së tij ndaj Konyaspor.

Sulmuesi kosovar shënoi në minutën e 32-të për 0 me 1.

Ja pamjet nga goli i tij

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë