Loading…

Milot Rashica flet për problemin në ndeshjen kundër Augsburg’ut: Ndjeva dhëmbje

  • 11/02/2019 | 11:06

Milot Rashica flet për problemin në ndeshjen kundër Augsburg’ut: Ndjeva dhëmbje

Futbollisti kosovar, Milot Rashica, ka thënë zëvendësimi i tij gjatë ndeshjes Werder Bremen – Augsburg erdhi si një masë parandaluese, transmeton Gazeta Metro.


Ai ka arritur t’i realizojë dy super gola brenda 30 minutave ndaj skuadrës gjermane Augsburg.

Së fundmi futbollisti 22 vjeçar është ankuar se po e ndjen një dhembje në shpinë, të cilën ai nuk e konsideron të jetë problem serioz. Dhe kjo dhembje iu shfaq atij edhe gjatë kësaj ndeshje.

“Nuk është dëmtim i madh, thjesht ndjeva dhembje në shpinë”, ka thënë ai.

Kujtojmë se në këtë ndeshje, Rashica shënoi dy gola./gazetametro.net

Milot Rashica nuk ka të ndalur, driblim dhe gol fantastik ndaj Augsburg

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë