Loading…

Milot Rashica nuk ka të ndalur, driblim dhe gol fantastik ndaj Augsburg

  • 10/02/2019 | 15:54

Milot Rashica nuk ka të ndalur, driblim dhe gol fantastik ndaj Augsburg

Werder Bremeni ka arritur që të kalojë në epërsi ndaj skuadrës së Augsburg, transmeton Gazeta Metro.


Për epërsinë u përkujdes ylli i Kosovës, Milot Rashica, i cili shënoi një gol të bukur në minutën e 5-të.

Goli erdhi pas një aksioni të shpejt nga skuadra gjermane dhe pas një veprimi të bukur ‘solo’ nga ana e Rashicës.

Për Milot Rashicën ky është goli i dytë në dy ndeshjet e fundit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë