Milot Rashica nuk ka të ndalur, driblim dhe gol fantastik ndaj Augsburg

Werder Bremeni ka arritur që të kalojë në epërsi ndaj skuadrës së Augsburg, transmeton Gazeta Metro. Për epërsinë u përkujdes ylli i Kosovës, Milot Rashica, i cili shënoi një gol të bukur në minutën e 5-të. Goli erdhi pas një aksioni të shpejt nga skuadra gjermane dhe pas një veprimi të bukur ‘solo’ nga ana … Vazhdoni me leximin e Milot Rashica nuk ka të ndalur, driblim dhe gol fantastik ndaj Augsburg