Loading…
Milot Rashica s’po ‘dhezë’ në Gjermani, sërish mbetet rezervë
  • 11/02/2018 | 17:48

Milot Rashica s’po ‘dhezë’ në Gjermani, sërish mbetet rezervë

Werderi e pret Wolfsburgun në shtëpi në kuadër të xhiros së 22-të në Bundesligë.


Rashica, i cili në ndeshjen e parë debutoi si startues, në ndeshjen e fundit ndaj Leverkusenit e nisi nga banka rezervë, shkruan Insporti

Futbollisti kosovar njëjtë do ta nis takimin edhe sot, i cili luhet me fillim nga ora 18.00.

Formacioni i Werder Bremenit: Pavlenka, Augustinsson, Veljkovic, Moisander, Gebre Selassie, Bargfrede, M-Eggestein, Junuzovic, Kainz, Kruse, Johannsson

Banka e rezervistëve: Drobny, Langkamp, Bauer, Delaney, Gondorf, Rashica, J-Eggestein.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë