Loading…

Milot Rashica starton për Norwich Cityn

  • 27/11/2021 | 15:10

Milot Rashica starton për Norwich Cityn

Milot Rashica starton për Norwich Cityn.


Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Norëich City dhe Wolverhampton Wanderers.

Nga minuta e parë për Norwichin luan sulmuesi i Kosovës, Milot Rashica.

Norwich gjendet e parafundit në renditje me vetëm 8 pikë, sfida kryesore gjatë gjithë sezonit do të jetë mbijetesa.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
marketi[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë